Pasimėgaukite puoselėdami gerus jausmus

Tvarumas – natūralių išteklių naudojimas užtikrinant jų išlaikymą ateities kartoms. Mūsų šeimos įmonė jaučiasi atsakinga už žmogų ir gamtą.

Natūrali kokybė iš mažų plantacijų

Mes perdirbame tik aukštos kokybės arabiką, užaugintą mažuose natūraliai tvarkomuose ūkiuose. Paprastai žymiai brangesnės arabikos rūšys kavos augintojams atneša didesnį pelną nei paprastos robustos rūšys.

Etiopijos vilties auginimas

Jau nuo seno tipišką „Dallmayr“ kavos skonį formuoja aukščiausios kokybės arabikos rūšys iš Etiopijos, todėl šiai rytų Afrikos valstybei jaučiamės labai artimi. Bendradarbiaujame su Almaz ir Karlheincu Bėmų fondu: parduodami grynų rūšių kavos, pavyzdžiui, „Dallmayr GRAND CRU Yirgacheffe“, mes remiame fondo „Žmonės žmonėms“ veiklą ir už kiekvieną parduodamą pakuotė kavos aukojame lėšų medžių sodinukams .


043.004.470

09.2020

Pardavus vieną „Dallmayr Ethiopia“ pakuotę Etiopijoje pasodinami penki medžių sodinukai. Išaugantys medžiai pagerina dirvožemį, kuris yra vietinių žmonių gyvenimo pagrindas. Dalyvaudami šiame projekte remiame Karlheinco ir Almaz Bėmų fondo „Žmonės žmonėms“ miškų atsodinimo programą. Prisijunkite ir patys pamatysite, kaip kas savaitę bus paaukojamas vis didesnis sodinukų skaičius...


Džeinės Gudal ženklu paženklinta kava

Tanzanijos nacionalinį Gombės parką supančiuose miškuose auga puiki kava. Džeinės Gudol nustatytų gamtosaugos tikslų siekiantys ir šimpanzių buveines saugantys ūkiai savo kavą gali ženklinti kokybės ženklu.

Gerai visiems

Ūkininkai įsipareigoja iki 20 procentų savo žemės paaukoti drėgnajam atogrąžų miškui plėsti. Džeinė Gudol gina kavos augintojų teises ir siekia sąžiningos prekybos tikslų. Tai naudinga visiems: gamtai, šimpanzėms ir kavos augintojams.

Pasiūlykite savo svečiams vienos rečiausių kavos rūšių, kuri paženklinta Džeinės Gudol ženklu: „Dallmayr GRAND CRU Gombe Reserve“ iš Tanzanijos

Tvaraus mėgavimosi ženklas

Iš pirmo žvilgsnio daugelis ženklų, pavyzdžiui ekologiškumo, sąžiningos prekybos arba Atogrąžų miškų aljanso ženklas, signalizuoja apie pagarbų elgesį su žmogumi ir gamta kavos ir arbatos augintojų regione.

Ekologinės žemdirbystės privalumas yra natūralių išteklių tausojimas. Laikantis jos principų mažiau šarminamas dirvožemis, išsaugojamos faunos buveinės ir ūkininkams nereikia pirkti trąšų arba cheminių priemonių augalams apsaugoti.

Taip užauginti „Dallmayr“ produktai ženklinami ekologiniu ženklu

Pelno nesiekianti organizacija „Transfair“ remia šios organizacijos veikloje dalyvaujančias gamintojų šeimų įmones Afrikoje, Azijoje ir Lotynų Amerikoje ir skatindama sąžiningą prekybą gerina jų gyvenimo ir darbo sąlygas. Pavyzdžiui, kavos augintojams per teisėtos prekybos struktūras užtikrinamos pajamos, o kavos rinkėjams minimalus atlyginimas.

Pagal ekologiškumo ir sąžiningos prekybos reikalavimus yra sertifikuoti šie „Dallmayr“ kavos prekės ženklai:

Nepriklausoma tarptautinė aplinkosaugos organizacija Drėgnųjų atogrąžų miškų aljansas stiprina kavos augintojų teises ir siekia išlaikyti ekologinę pusiausvyrą.

Logotipą su varlės atvaizdu rasite ant šios „Dallmayr“ kavos pakuotės

AFFEN STARK!
Džeinės Gudal ženklas, skirtas
„Dallmayr“ kavai

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.