Konsultacijos ir pagalba vietoje

Mūsų bendras tikslas – patenkinti Jūsų klientų lūkesčius ir palengvinti Jūsų kasdieninį darbą. Mūsų konsultacijų ir paslaugų spektras yra toks pat įvairiapusiškas, kaip pati gastronomijos sritis. Mes teikiame individualias paslaugas tik pagal Jūsų siekius ir poreikius, nesvarbu kas esate – maža užkandinė, tarptautinio lygio viešbutis ar moderni kavinė.

Individualus rafinuotumas

Mes turime daug žinių ir darbo patirties kavos bei automatų priežiūros srityse. Jau daugiau nei 50 metų bendradarbiaujame su žinomais automatų gamintojais. Mes puikiai žinome, koks prietaisas, kokioje vietoje tinkamiausias ir galime Jums patarti tiek įvairiose vietose statomų kavos automatų, tiek prestižinių kavos aparatų su filtrais klausimais. Taip pat su savo paslaugomis siūlome Jums tinkamą finansavimo modelį.

Mūsų techninis personalas patikrins, ar prietaisai nustatyti tinkamai ir patars, kaip patraukliai, skaniai ir pelningai pateikti kiekvieną puodelį. Mes Jūsų paslaugomis visada, kada tik Jums prireiks.

Susisiekite

 

su viešojo maitinimo įstaigų konsultantu

+49 180 332 55 62

 

į kontaktinę formą

PAVYZDŽIAI
LATĖS MENAS

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.