KLASIŠKAI GERA

Kruopščiai parinkta. Elegantiška kompozicija.

Šiuose aukščiausios kokybės „Dallmayr“ mišiniuose apjungtos įvairios kavos rūšys iš geriausių pasaulio ūkių. Šie mišiniai pagaminti tik iš arabikos pupelių, kurios buvo specialiai paskrudintos ir sumaltos naudoti kavos automatuose. Nepakartojamas aromatas ir išbaigtas skonis sužavi net įnoringiausius kavos mėgėjus.

„Mokka Spezial“

Aromatinga, su gėlių natomis

Grynos Etiopijoje užaugintos aukščiausios rūšies arabikos pupelės šiai kavai suteikia nepakartojamą pikantišką charakterį. Tai – lengvo, paslaptingo ir gero skonio bei subalansuoto aromato kava

Mišinys viešbučiams

Natūraliai švelni ir aromatinga kava

Kalnuose užaugintos kavos rūšys, iš kurių gaminami „Dallmayr“ kavos mišiniai viešbučiams, kilę iš geriausių centrinės Amerikos ir Azijos ūkių. Šiuose mišiniuose apjungiamas unikalaus skonio natūraliai švelnios kavos rūšys .

Viešbučių sektorius

Stipri ir intensyvaus skonio kava

Tai – intensyvaus aromato išskirtinė kavos kompozicija su lengva gervuogių nata. Dėl tvirtos tekstūros gaunama ypač aukštos kokybės kava.

Specialiai viešbučiams skirtas mišinys

Natūraliai švelnus, su pikantišku prieskoniu

Šiame mišinyje apjungiamas unikalaus skonio natūraliai švelnios kavos rūšys. Harmoningai suderinta ir stipriai paskrudinta kava.

„Veredelt Reizarm“

Tausojanti ir tonizuojanti

„Dallmayr Veredelt Reizarm“ skirta mėgautis tausojant sveikatą, tačiau taip pat turi tonizuojamojo poveikio: aukščiausios kokybės mišinyje išlaikytas visas kofeino kiekis, tačiau taikant specialų „Dallmayr“ gryninimo metodą, iš šios kavos pašalinta daugelis dirginančių ir karčiųjų medžiagų.

„Standard“

Švelni ir aromatinga kava

„Dallmayr Standard“ yra meistriškai suderintų subtilaus ir natūraliai švelnaus skonio kalnuose užaugintų arabikos rūšių mišinys. Subtilus, išpildytas skonis, kuris užtikrinamas kruopščiai skrudinant pupeles, atsiskleidžia kavos puodelyje. Mėgaukitės „Dallmayr“ kavos aromatu ir natūraliu švelnumu.Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.