ITALIJOS DVASIA

Neapsakomas malonumas arba pienas su espresu

Šios kavos kompozicijos sukurtos iš išskirtinių espreso kavai naudojamų pupelių, užaugintų geriausiuose pasaulio ūkiuose. Kavos žaliava rūpestingai parenkama, suderinama tarpusavyje ir kruopščiai paskrudinama pagal originalų itališką receptą. Tokia kava puikiai atskleidžia savo aromatą, skonį ir tirštą putą.

„Espresso Palazzo“

Puikiai subalansuota

Dėl savo vientisos tekstūros ir charakteringo espreso aromato su lengvomis karamelės natomis „Dallmayr Palazzo“ kava yra puikus pasirinkimas kapučinui arba pienui su espresu ruošti.

Ši kava tapo daugelio aklų viešojo maitinimo įmonėse atliktų degustacijų nugalėtoja!

„Espresso Classico“

Harmoningas ir temperamentingas skonis

Intensyvaus skonio, tvirtos tekstūros ir sodraus aromato espresas. Pupelės skrudinamos ilgai ir kruopščiai, kol tampa tamsios. Taip pat idealiai tinka kapučinui arba pienui su espresu ruošti.

„Espresso Monaco“

Gryna kava su subtiliu žolelių aromatu

Jos lengvą tekstūrą ir šokoladą primenantį subtilų aromatą apjungia rūgštoka nata. Tai – kruopščiai paskrudinta, gryna ir išskirtinė espreso kava. 100 % arabika

„Espresso Barista“

Švelni, išpildyto skonio kava

Tai – puikus espresas su tobula puta, kuriam pupelės ilgai skrudinamos pagal itališką receptą. Švelnaus ir išpildyto skonio kava su nuosaikia kakavos nata.Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.