Geras jausmas

Natūrali kokybė

Vis dažniau lankytojai klausia: Iš kur kilusi kava ir kaip ji užauginta? Kokios yra kavą auginančių ūkininkų gyvenimo sąlygos? Jau nuo seno mes jaučiamės atsakingi už žmogų ir gamtą. Ką mes darome konkrečiai, daugiauskaitykite čia.

Pasirinkę šių rūšių ekologišką kokybišką „Dallmayr “ kavą praturtinsite lankytojams siūlomos kavos asortimentą.

„Via Verde Café Crème“

Harmoninga ir pilnavertė

Ši išskirtinė juoda kava stebina dėl savo harmoningo ir išpildyto charakterio bei plonos, rusvai auksinės putos. Norint, kad aromatas idealiai atsiskleistų, aukštos kokybės pupelės skrudinamos ypač kruopščiai. 100 % arabikos pupelės.

„Via Verde Espresso“

Stipri ir intensyvaus skonio

Tai – temperamentingo aromato, intensyvaus skonio, ekologiškas ir tvirtos tekstūros espresas. Pupelės specialiai profesionaliam naudojimui kruopščiai skrudinamos iki tamsiai rudos spalvos. Taip pat idealiai tinka kapučinui arba pienui su espresu ruošti. Pasirinkę „Dallmayr VIA VERDE“ mėgausitės aukštos kokybės natūraliu produktu, paženklintu sąžiningos prekybos ženklu.

„Grand Cru Tierra Nueva“

Tai – iš Meksikos tiekiama švelnaus ir subalansuoto skonio, švelnaus riešutų aromato kava.

100 % „Dallmayr Grand Cru Tierra Nueva“ arabika idealiai tinkama ruošti kavos aparatais su filtru ir nuspaudžiamuose kavinukuose arba juodos kavos automatais.Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.