Leidimo duomenys / Bendrosios sandorių vykdymo sąlygos

Alois Dallmayr KG

 

Dienerstr. 14–15
D-80331 München

Centrinis telefonas: 089/ 2135 – 0

Klientų aptarnavimo tarnybos telefonas: 089 / 2135 – 130

El. pašto adresas: infohide this text@hide this textdallmayr.de

Asmeniškai atsakingi akcininkai: Volfgangas Vilė, Florian Randlkoferis, „Dallmayr Verwaltungs GmbH“

Prekybos įmonių registras: Miuncheno apylinkės teismas, HRA 15420

Bendrovės buveinė: Miunchenas

PVM mokėtojo kodas: DE129721461

Paaiškinimas dėl atsakomybės

 

Nepaisant to, kad pateiktą informaciją kruopščiai patikrinome, neprisiimame atsakomybės už informaciją, kuri pateikiama išorinėmis nuorodomis atidaromose kitų subjektų svetainėse. Už informaciją, kuri pateikiama išorinėmis nuorodomis atidaromose kitų subjektų svetainėse, atsako vien tik tų svetainių valdytojai.

„Google Analytics“

Šioje svetainėje naudojamas „Google Inc.“ („Google“) žiniatinklio analizės įrankis „Google Analytics“. „Google Analytics“ naudoja vadinamuosius slapukus – teksto rinkmenas, kurios išsaugomos Jūsų kompiuteryje ir pagal kurias galima analizuoti naudojimosi interneto svetaine duomenis. Slapukų sugeneruojama informacija apie Jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai siunčiama į „Google“ serverį JAV ir jame išsaugoma. Šioje interneto svetainėje nustatytą anoniminį IP adresą, Jūsų IP adresą Europos Bendrijoje arba kitoje Europos ekonominės erdvės sutarties šalyje „Google“ iš pat pradžių sutrumpina. Visas IP adresas į „Google“ serverį JAV siunčiamas ir ten trumpinamas tik išimtiniais atvejais. Šios svetainės valdytojo vardu „Google“ šią informaciją naudos Jūsų naudojimosi svetaine duomenims, pagal kuriuos rengiamos ataskaitos apie žiniatinklyje atliekamus veiksmus, įvertinti. Šios ataskaitos naudojamos paslaugoms, susijusioms su naudojimusi šia svetaine ir internetu, teikti. „Google Analytics“ įrankiu iš Jūsų naršyklės perduotas IP adresas neregistruojamas kartu su kitais „Google“ duomenimis. Galite atsisakyti išsaugoti slapukus nustatydami tam tikrus savo naršyklės parametrus, tačiau norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad užblokavus slapukus gali būti neveikti kai kurios šios svetainės funkcijos. Slapukų „Google“ sistemoje išsaugomus ir su naršymu šioje interneto svetainėje susijusius duomenis (įskaitant IP adresą) ir jų apdorojimą „Google“ sistemoje galite užblokuoti parsisiuntę ir savo kompiuteryje įdiegę naršyklės papildinį – spauskite toliau pateiktą nuorodą (http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de).

Daugiau informacijos apie tai rasite tools.google.com/dlpage/gaoptout arba www.google.com/intl/de/analytics/privacyoverview.html (bendroji informacija apie „Google Analytics“ ir duomenų apsaugą). Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šioje svetainėje „Google Analytics“ buvo išplėsta kodu „gat._anonymizeIp();“, siekiant užtikrinti anoniminių IP adresų (vad. IP maskuotės registro) registravimo funkciją.
(Šaltinis: www.datenschutzbeauftragter-info.de)