Išskirtinės „Dallmayr“ kavos rūšys

Miuncheno kavos rojaus klasika

Miuncheno širdyje įsikūrę „Dallmayr“ delikatesų namai priskiriami prie lankytinų miesto vietų: kasmet į šį skliautuotą istorinį pastatą užsuka apie 1,4 milijono nevietinių lankytojų ir dar tiek pat Miuncheno gyventojų. Mūsų delikatesų namai yra viso pasaulio gurmanų traukos taškas. Visiems, kurie nori pajusti ypatingą atmosferą ir dėmesingą aptarnavimą.

Išskirtiniai produktai, užauginti tvariuose ūkiuose

Kavos kvapas veda tiesiai į kavos skyrių. Čia be populiariausių kavos rūšių taip pat siūlome išskirtinių produktų. Tokių rūšių kavos galite įsigyti retai, nes jų tiekiama itin mažais kiekiais. Joms priskiriama išskirtinių rūšių kava – du kavos prekių ženklai ir trys grynos rūšys , auginamos išskirtiniuose Afrikos, Lotynų Amerikos ir Azijos regionuose.

„Ethiopian Crown“, „Dyawa Antara“ ir „Antigua Tarrazu“ yra užaugintos tvariuose ūkiuose ir paženklintos „UTZ Certified“ ženklu.

 

„Dyawa Antara“

Kelionė po Rytų Azijos šalis, kuriose auginama kava
nematoma nuoroda

„Ethiopian Crown“

Aukščiausios kokybės moka iš Etiopijos kalnų miškų
Nematoma nuoroda

„San Sebastian“

Kavos pertraukėlė įžymiojoje viloje
nematoma nuoroda

„Antigua Tarrazu“

Puikaus skonio augalai, auginami Gvatemalos ir Kosta Rikos kalnuose
nematoma nuoroda

Šviežiai paskrudinta kava iš išskirtinių porcelianinių vazų

Savo delikatesų namuose išskirtinės kavos skyrių specialiai įkūrėme dar prieš 40 metų. Tačiau šio klasikinio produkto pirkimas šiandien vis dar yra ypatingas įvykis: mūsų darbuotojai pupeles semia iš vertingų kavos vazų, kurios pažįstamos iš televizinės reklamos. Šios vazos po mūsų delikatesų namų rekonstrukcijos 1950 m. buvo rankomis pagamintos Nimfenburgo porceliano manufaktūroje. Tam tapytojas profesorius Robertas Rabas specialiai sukūrė egzotinius augalų ir gyvūnų motyvus. Visų penkių rūšių kavos Jūs čia įsigysite šviežiai paskrudintos, pasvertos antikinėmis svirtinėmis svarstyklėmis ir supakuotos rankomis. Jums pageidaujant kavą sumalsime smulkiai arba rupiai, pasiteiravę, kaip ketinate ją paruošti. Trijų rūšių kavos siūlome įsigyti elegantiškai dekoruotose dėžutėse. Spustelėkite pakuotę ir pradėkite savo kelionę po kavos pasaulį…INTERNETINĖJE
PARUOTUVĖJE

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.