„Dallmayr Ethiopia“

Tvariame ūkyje užauginta aukščiausios kokybės kava

Ar žinote, kur užaugo Jūsų kava?

„Dallmayr Ethiopia“ paženklinta „UTZ Certified“ ženklu. Ši tvaraus auginimo programa yra didžiausia pasaulyje. „UTZ Certified“ vizija yra sukurti pasaulį, kuriame būtų vadovaujamasi tvaraus auginimo principais. Siekdami iš derliaus gauti kuo didesnės naudos kavos augintojai mokomi efektyvių auginimo metodų, kurių pagrindinis principas yra žmogaus ir gamtos tausojimas. Taip užtikrinamos geresnės jų ateities perspektyvos.

Kokybės kilmė

Maždaug prieš 50 metų kavos pionierius ir „Dallmayr“ bendrasavininkas Konradas Verneris Vilė, keliaudamas atrado laukinėje gamtoje augantį augalą. Šis augalas laikomas botaniniu lobiu, nes iš jo buvo išvesti visi pasaulio arabikos kavamedžiai. Tada Konradas Verneris Vilė pirmasis ėmė importuoti kavą į Vokietiją. Nuo tada mes esame didžiausias Etiopijoje užaugintos arabikos importuotojas. Todėl jaučiamės ypač artimi šiai rytų Afrikos valstybei bei Karlheinco ir Almaz Bėmų pagalbos Etiopijai fondui.

Su kiekvienu medžiu užauga nauja viltis!


043.004.470

09.2020

Pardavus vieną „Dallmayr Ethiopia“ pakuotę Etiopijoje pasodinami penki medžių sodinukai. Išaugantys medžiai pagerina dirvožemį, kuris yra vietinių žmonių gyvenimo pagrindas. Dalyvaudami šiame projekte remiame Karlheinco ir Almaz Bėmų fondo „Žmonės žmonėms“ miškų atsodinimo programą. Prisijunkite ir patys pamatysite, kaip kas savaitę bus paaukojamas vis didesnis sodinukų skaičius...


Paprastas būdas padėti tiesiogiai

Karlheinco Bėmo 1981 m. po dalyvavimo svečio teisėmis televizijos laidoje „Lažinamės, kad...“ įkurtas fondas „Žmonės žmonėms", teikia pagalbą vykdant plėtros projektus Etiopijoje. Labai nedidelėmis administracinėmis išlaidomis šiai šaliai teikiama didžiausia parama.  Kartu su šalies ūkininkais įgyvendinami paprasti, tačiau efektyvūs sprendimai, kuriais padedami gyvenimo pamatai ateinančioms kartoms. Mes jau daug metų remiame fondo vykdomus projektus, nes mūsų istorija yra glaudžiai susijusi su šios šalies kavos istorija.

Kavos ceremonija Etiopijoje

Pirmykštis kavos ruošimo ritualas

Etiopai taip pat mėgsta savo kavą ir švenčia vadinamąją bunos ceremoniją (bunna). Ruošimo ritualas yra labai senas ir ilgas: pupelės skrudinamos geležinėje keptuvėje ant akmens anglies, o po to sutrinamos trintuvėje. Sumalta kava verdama su vandeniu ir cukrumi moliniame ąsotyje, paskaninama kardamonu ir geriama iš mažų puodelių.

Jūsų apsilankymas plantacijoje

Pasivaikščiokime plantacija ir susipažinkite su ūkiais, kuriuose auginama „Dallmayr Ethiopia“ kava. Pradėkite kelionę pasirinkę EAN kodą ir įvedę pakuotės serijos numerį:


Ką norite daryti toliau?

į skonio savybes
pirkti internetinėje parduotuvėje

INTERNETINĖJE
PARUOTUVĖJE

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.