Atostogų prisiminimai po 50 metų

Tie, kurie matydami „Dallmayr“ pavadinimą galvoja tik apie filtruotą kavą, žino tik vieną mūsų pusę. Mes laikomės ilgamečių espreso tradicijų. Galbūt taip yra todėl, kad Miunchenas dažnai laikomas šiauriausiu Italijos miestu. Jau 1964 m. prijausdami Italijos dvasiai sukūrėme „Dallmayr Espresso Monaco“.

Taip atostogaujantys vokiečiai mūsų espreso bare atrado Italiją. Tuomet „šalies, kurioje geriama filtruota kava“ keliautojai pirmąkart prisilietė prie „šlakelio juodo stebuklo“. Jau tada espresas tapo neatskiriama saulėtų atostogų prie jūros dalis.

Tipiška itališka. Tipiška „Dallmayr“.

Jau 50 metų „Dallmayr Espresso Monaco“ čia – saldaus gyvenimo jausmas mažame puodelyje. Šis espresas apjungia Italijos kavos kultūra ir tipišką „Dallmayr“ aromatą: grynos arabikos pupelės kruopščiai ilga ir intensyviai skrudinamos pagal originalią itališką skrudinimo technologiją. „Dallmayr Espresso Monaco“ skonis yra lygiai toks pats geras, kaip kapučino arba pieno su espresu ir puta skonis.


Ką norite daryti toliau?

į skonio savybes
Pirkti „Espresso Monaco“ internetinėje parduotuvėje

PATIRKITE ESPRESĄ
PROFESIONALO
PATARIMAI

Espresso
Barista“

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.