Kavos pupelė

Kas slypi už kavos pupelės?

Nė vienas natūralus produktas nėra apipiltas tokia gausybe legendų ir anekdotų, kaip kava. Nė apie vieną gėrimą nebuvo tiek daug rašoma, kiek apie kavą – atlikta vien tik 19 000 mokslinių kavos tyrimų. Šiame puslapyje atversime Jums vartus į „Kavos nuotykių pasaulį“ ir galėsite sužinoti daug įdomybių, susijusių su mūsų produktų asortimentu. Daugiau apie tai skaitykite mūsų tarptautinėje interneto svetainėje.

Kokybės garantija

Delikatesų namai „Dallmayr“ Miunchene jau 300 metų yra įžymūs dėl savo delikatesų. Jau 1900 m. „Dallmayr“ buvo laikomi vienais svarbiausių delikatesų namų Europoje ir tiekė produktus Bavarijos karaliaus rūmams ir Vokietijos kaizerio rūmams Berlyne. Šiandien mūsų tikslas yra taip pat visada ir visur siūlyti aukščiausią kokybę. Nesvarbu, kas tai būtų – kava, arbata ar mūsų delikatesai.

Tvarumas

Jau nuo senų laikų vykdydami mūsų šeimos verslą jaučiamės atsakingi ne tik už savo darbuotojus, bet taip pat už kavos augintojus bei jų aplinką. Konkrečią paramą mes teikiame Etiopijoje ir Tanzanijoje. Bendradarbiauti su Almaz ir Karlheinco Bėmų fondu ir Džeinės Gudal institutu mums garbės reikalas. „UTZ Certified“, ekologiško produkto ir skaidrios prekybos ženklais paženklinti produktai papildo mūsų asortimentą.

Žinios apie kavą

Ar teko kada girdėti, kad neskrudintos kavos pupelės yra džiovinti kavamedžio vaisiai ir jomis žmogus negali mėgautis? Tokios pupelės kvepia šienu. Tik skrudinant pradeda vykti cheminės reakcijos, per kurias iš pupelės išsiskiria iki 1 000 įvairių aromatų. Susipažindami su „Dallmayr“ kava sekame kavos pupelės pėdsakais. Eikite su mumis …

Mediateka

Kelioms vokiečių kartoms gerai pažįstama televizijos reklama, per kurią skamba nepamirštama „Dallmayr“ melodija, tartum į namus atnešanti šviežiai paskrudintos kavos aromatą. Pasiklausykite ir pažiūrėkite naujausius ir senesnius „Dallmayr“ reklaminius klipus. Mediatekoje taip pat rasite ramios muzikos, kurios galėsite klausytis mėgaudamiesi kava.


Daugiau šia tema sužinosite mūsų tarptautinėje interneto svetainėje:

Kokybės garantija

Tai, kas geriausia – iš geriausių rankų

Kokybės garantija

Tvarumas

Patirkite vertybes. Elkitės tvariai.

Tvarumas

Žinios apie kavą

Pravartu žinoti

Žinios apie kavą


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.