Kavos pupelė

Nepaprastų dalykų nuojauta

Nesupainiojamo „Dallmayr“ kavos charakterio paslaptis slypi dar žalioje kavoje: mes naudojame tik pasaulyje geriausią aukštikalnėse auginamą žaliavą. Svarbiausi mūsų tiekėjai yra iš Etiopijos, Papua Naujosios Gvinėjos, Kolumbijos ir Brazilijos.

Kavos pupelės kelias ilgas. Mūsų kavos tiekėjai nuolat rūpinasi vienoda kokybe ir atidžiai seka pupelių tiekimą iš jų kilmės šalies iki parduotuvės.


Mūsų prekės ženklų pasaulis

Atraskite mūsų produktų įvairovę

Kavos prekės ženklai

Ruošimo būdai

Raskite tinkamą kavą pagal savo skonį

Paruošimas

Kokybės garantija

Tai, kas geriausia – iš geriausių rankų

Atraskite kokybės garantiją Tai, kas geriausia – iš geriausių rankų

Tvarumas

Sužinokite, kur ir kaip mes dirbame
Tvarumas

Žinios apie kavą

Sužinokite įdomios informacijos apie kavą
Žinios apie kavą


Vietoje plantacijų – šeimos įmonės

Etiopijos kalnuose užaugintos arabikos pupelės yra praktiškai visų „Dallmayr“ kavos rūšių pagrindas. Šioje rytų Afrikos šalyje vyrauja idealios derlingos dirvos, kalnuotų vietų ir klimato sąlygos. Net ir šiandien renkamas pirmykščiuose miškuose arba mažuose ūkiuose augančių kavamedžių derlius.

Kokybė nuo pupelės iki pat kavos puodelyje

Palaikydami glaudžiu santykius su ūkių šeimininkais mūsų ekspertai tuo įsitikino patys. Jau pagal ant kavamedžių augančius vaisius galima nuspėti, kokios kokybės bus pupelės ir kava puodelyje . Mūsų ekspertai perka tik tokią kavą, kuri geromis klimato sąlygomis lėtai brandinama kalnuose, rūpestingai nuskinama ir paruošiama. Po to kavos vaisiai specialiu būdu „plaunami“, kad kavos žaliava būtų pagerinama dar labiau.

Kavos pilstymas į puodelius

Gerai, kad dar yra tokių puikių dalykų

Tikrindami pristatytą kavą ir norėdami paruošti mišinius Vokietijoje mūsų ekspertai kasdien paragauja iki 400 puodelių kavos. Mūsų iššūkis yra nepaisant nepastovių derliaus savybių, nuolat išgauti tą patį atskirų „Dallmayr“ rūšių skonio profilį. Todėl garantuojame, kad visada gersite vienodai skanios puodelį „prodomo“ arba „Crema d'Oro“ kavos.

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.