Žingsnis po žingsnio – sėkmės link

„Dallmayr“ buveinė Miunchene skaičiuoja jau daugiau nei trijų šimtmečių istoriją. Du ant delikatesų namų fasado pritvirtinti bronziniai herbai lankytojus pasitinka kaip kokybės, kurią garantuoja šeimos įmonė, ženklas. Mūsų tikslas – išlaikyti aukštą kokybę ir ateityje.

Nusikelkite su mumis į praeitį ir kartu apžvelkime įmonės istoriją...

Šiandien

„Dallmayr“ delikatesų namai yra lankytojų traukos centras: kasmet čia apsilanko daugiau nei 1,4 mln. lankytojų iš viso pasaulio. Į miesto širdyje esančius delikatesų namus mėgsta užsukti daugelis Miuncheno gyventojų.

Populiariausio „Dallmayr“ prekės ženklo kava „prodomo“ yra labiausiai pamėgta Vokietijos kavos rinkoje. Mūsų produktų asortimentą išplečia nauji, laikotarpio dvasią atitinkantys produktai, pavyzdžiui, „Dallmayr Crema d´Oro“ ir „Dallmayr French Press Selection“.
„Dallmayr“ automatų ir biuro įrangos skyrius
vykdo plėtrą ir jau dabar tampa didžiausiu kavos automatų tiekėju. Šiandien daugiau nei 50 000 „Dallmayr“ gėrimų automatų veikia 14 Europos ir Artimųjų Rytų šalių.

Nepaisant sparčios plėtros, pastaraisiais metais „Dallmayr“ išliko šeimos įmone, kuriai šiuo metu vadovauja Georgas Randlkoferis (atsakingas už delikatesų namų ir švenčių organizavimo bei maisto tiekimo skyriaus veiklą) ir Volfgangas Vilė (atsakingas už kavos ir automatų bei biuro įrangos skyrių veiklą) , o jiems padeda šeimos jaunesnės kartos atstovai .

1991

Žingsnis į užsienio valstybes: Vidurio ir Rytų Europoje statomi pirmieji „Dallmayr“ automatai.

1985

Reorganizacija: kavos skyrius reorganizuojamas įkuriant naują bendrovę „Alois Dallmayr Kaffee oHG“.

1977

Nauji vadovai: vadovavimą įmonei perima Konrado Vilės sūnus Volfgangas Vilė ir Antono bei Teresės Randlkoferių proanūkis Georgas Randlkoferis.

60-ieji metai

„Alois Dallmayr“ įkuria automatų priežiūros skyrių:
„Dallmayr“ viena iš pirmųjų Vokietijoje sukuria aukštos kokybės produktus, naudojamus automatuose. Taip padedamas pagrindas „Alois Dallmayr“ automatų priežiūros skyriui kurti.

Konradas Verneris Vilė sukuria išskirtinę „prodomo“ kavą, kurią greitai pamėgsta Bavarijos kavos mėgėjai.

50-ieji metai

Atstatymas ir pirmoji sėkmė:
atnaujinamas „Dallmayr“ pastatas ir jo meniškas fasadas. Sėkmingai vykdoma kavos skyriaus plėtra. Netrukus įmonė tampa ne tik kavos, bet ir delikatesų simboliu.

40-ieji metai

Sulyginama su žeme:
karas tampa visuotine katastrofa. Dienerstraße gatvėje stovėjęs pastatas visiškai sugriaunamas. Paulas Randlkoferis ir Konradas Verneris Vilė visas jėgas atiduoda pastatui atstatyti.

1933

Kavos eros pradžia: devyniolikmetis kavos pardavėjas Konradas Verneris Vilė iš Brėmeno įkuria „Dallmayr“ kavos skyrių. Jis perka kavą, pats ją skrudina ir organizuoja prekybą. Gimsta „Dallmayr“ kavos prekės ženklas.

1931

Sunkūs laikai: pablogėjus ekonominei padėčiai po Juodojo penktadienio „Dallmayr“ laukia sunkūs išbandymai. Delikatesų namai savo verslui ieško kito ramsčio ir atranda kavą.

1912

Pakilimas ir plėtra: parduotuvės plotas padidinamas beveik dvigubai. Dabar čia dirba 70 darbuotojų.

Apie 1900 m.

Karaliaus rūmų tiekėjas: efektyviai vadovaujant Teresei Randlkofer, „Dallmayr“ netrukus tapo geriausiais delikatesų namais Europoje. Parduotuvę imama vadinti Bavarijos karalių rūmų tiekėja. Jos klientais tampa Vokietijos kaizerio rūmai ir 14 Europos kunigaikščių bei karalių rūmai.

1895

Moteris, pasiekusi verslo viršūnę: Alois Dallmayr parduoda namą ir parduotuvę Antonui Randlkoferiui. Po pastarojo mirties praėjus dvejiems metams, vadovavimą įmonei perima našlė Teresė Randlkofer. Tuomet moteris vadovė buvo sensacija!

1870

Alois Dallmayr: dabartinis įmonės pavadinimas atsirado pagal jos ankstesnio savininko ir prekybininko Alois Dallmayr iš Volncacho prie Halertau pavardę.

Alois Dallmayr

Apie 1700 m.

Pati pradžia: 1700 m. atsiranda pirmieji įrašai apie įmonę, kuri vėliau pavadinama „Dallmayr“ vardu. Tais laikais Miuncheno prekybininkas Kristianas Reiteris vykdė prekybos veiklą.

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.