Nuostabus įvairovės pasaulis


Sienas puošia įspūdingi elnio ragai, visur gausu įvairių kulinarinių šedevrų. Pavyzdžiui: rafinuotus šviežius vitrinose patiekiamus šaltuosius ir šiltuosius patiekalus čia gamina daugiau nei 70 įmonės virėjų. Šokoladiniai saldainiai su įdaru ir šokoladas gaminamas rankomis delikatesų namuose veikiančioje manufaktūroje. Vyno žinovai čia ras tikrą aukščiausios rūšies vynų rojų. Na, o arbatos mėgėjus kiekvieną pavasarį pradžiugina pirmasis Dardžilingo arbatos derlius.

Fontanas su vėžiais Dovanų idėjos

Ypatingas aromatas

Delikatesų namų darbuotojai ne tik siūlo išskirtinius produktus, bet ir stengiasi sukurti ypatingą atmosferą. Dovanų skyriuje rasite prabangių aksesuarų iš stiklo, porceliano ir sidabro. Juos galime supakuoti atskirai arba kartu su delikatesais, kaip dovaną.

Dovanų idėjų įvairovė

Pastato centrinėje dalyje yra įžymusis „Dallmayr“ fontanas su berniukų statulomis. Miuncheno gyventojai nuo vaikystės eina stebėti jo vandenyje gyvenančių vėžių. Kiekvienoje patalpoje ir kiekviename skyriuje esančius produktus išduoda malonus kvapas. O intensyviausias aromatas sklinda iš kavos skyriaus, kuriame stovi Nimfenburgo porceliano manufaktūros pagamintos kavos vazos.

Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.