Daug šakų po viena karūna

Bendrovė „Alois Dallmayr“, sutrumpintai vadinama „Dallmayr“, yra didelė, daugiau nei 300 metų tradicijas turinti delikatesų parduotuvė Miuncheno centre ir vienas iš garsiausių Vokietijos kavos prekės ženklų. Po šio didelio pastato stogu šiuo metu veiklą vykdo įvairios įmonės. Skaityti toliau

Iki šių dienų tradicinė įmonė priklauso šeimai ir susideda iš delikatesų ir gastronomijos, švenčių organizavimo ir maisto tiekimo, kavos ir arbatos, automatų ir biuro įrangos skyrių. Miuncheno parduotuvė „Dallmayr“ yra lankytina miesto vieta, kasmet pritraukianti apie tris milijonus vietinių lankytojų ir turistų iš viso pasaulio.

Georgas Randlkoferis vadovauja delikatesų ir gastronomijos bei švenčių organizavimo ir maisto tiekimo skyriui; Volfgangas Vilė kuruoja kavos ir arbatos, automatų ir biuro įrangos skyrių veiklą. Abu yra asmeniškai atsakingi bendrovės „Alois Dallmayr“ vadovai.

Visi pasaulyje įkurti įmonės padaliniai turi apie 2.500 darbuotojų, iš jų maždaug 1 700 dirba Vokietijoje. „Dallmayr“ penkiuose Vokietijos miestuose įkurtuose fabrikuose kasmet pagamina apie 46 000 tonų skrudintos kavos. Fabrikai veikia Miunchene, Berlyne, Braunšveige, Brėmene ir Dortmunde. Įmonės automatų ir biuro įrangos skyrius vykdo veiklą 14 Europos valstybių ir Jungtiniuose Arabų Emyratuose. „Dallmayr“ savo produktus Vokietijos viešojo maitinimo rinkos įmonėms papildomai tiekia per dvi specializuotas antrines bendroves: Brėmene įkurtą „Azul Kaffee“ ir Braunšveige veikiančią „Heimbs Kaffee“.


Kartu su „Dallmayr“ leiskitės į kelionę laiku iki 1700-ųjų metų.

Istorijos apžvalga

Pasivaikščiokite po mūsų delikatesų
namus Miunchene

Buveinė Miunchene

Atraskite mažytį skirtumą brangindami kiekvieną smulkmeną

Kokybės filosofija

Susisiekite su mūsų viešųjų ryšių skyriumi

Spauda ir naujienos


Our website uses cookies. For further information, please click here. By clicking the button I agree, you consent to the use of cookies.